Guinea

View listings

Realigro.lv ir pirmais pasaulē nekustamo īpašumu meklēšanas dzinējs, kur Jūs varat izskatīt īpašumu sludinājumus, kas ir īrēšanai Guinea

Īpašumi pārdošanai Gvinejā

Gvineja, oficiāli Gvinejas Republika, ir Rietumāfrikas valsts. Tā robežojas ar Gvineju-Bisavu un Senegālu uz ziemeļiem, Mali ziemeļos un ziemeļaustrumos, Kotdivuāra uz dienvidaustrumiem, Libērija un Sjerraleone dienvidos, Atlantijas okeāns rietumos. Konakri ir tās galvaspilsēta. Citas svarīgas pilsētas ir Kankan, Labé un Kindia.

Gvineja turpina virzīties uz priekšu ekonomikā kopumā, kā arī nekustamā īpašuma tirgū un Gvinejā pārdodamo īpašumu skaita ziņā.

Tas ir arī pateicoties oficiālajiem likumiem un politikai attiecībā uz zemi, kas Gvinejā atšķirībā no daudzām Āfrikas valstīm atzīst tradicionālās zemes tiesības. Ebolas uzliesmojums ir daļēji bloķējis gan valsts ekonomiskos manevrus, gan ārvalstu ieguldījumus valstī

Gvineja ir Rietumāfrikas Ekonomikas un monetārās savienības locekle un tās galvaspilsētā Konakri lielākā daļa valsts saimniecisko darbību koncentrējas. Ekonomikas un veselības krīze arī ir neizbēgami ietekmējusi ieguldījumus nekustamā īpašuma nozarē.

Tā ir tipiska Āfrikas pilsēta, patiesībā tā ir haotiska un aizņemta, tā ir diezgan droša, pat ja daži rajoni, piemēram, Madina un Avenue de la République, nav ieguvuši labu reputāciju.

Ja jūs vēlaties atrast īpašumu pārdošanai Gvinejā un it īpaši galvaspilsētā, mēs iesakām Kaloum rajonu, kur atrodas lielākā daļa biroju, izmitināšanas vietu un banku, kā arī ostas teritorija.

Karte, cenu dinamika un statistika

Saistītie nekustamo īpašumu

Cod. 27308

PARDOŠANA Lauksaimniecības zemes gabals, Guinea, Conakry, Conakry, Conakry

Reserved negotiation
PARDOŠANA
Lauksaimniecības zemes gabals

5000 m²
pārdod zemesgabals un arī lauksaimniecības
Karte, cenu dinamika un statistika
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Iestatījumi

    Lai labāk izmantot Realigro mājas lapā, iestatiet savas preferences attiecībā uz valodu, valūtu, kvadrātmetru vai sq ft

    Uzstādīt tagad Nerādīt atkal
BB